Egri Szurkolói Oldal
Igazolások
Érkezõ:
- (?)
(?)

Távozó:
Jónyer Kristóf (?)
(?)
Kispál Tamás Ákos (?)
(?)
Dinam Sedi
(?)
Major Ernő (?)
(?)
Debreczeni Dávid
(abbahagyta)
Tabella
Statisztika
Regisztrált tagok: 543
Aktiválatlan tagok: 0
Legújabb tag: Hopp

Látogatók ma: 149
Látogatók tegnap:367
Összes látogató: 1567758

Utolsó 24 órában: 
























Névnap
Agria Ultras

AU a Facebookon
Közelmúlt büszkeségei
Jámbor János
Vancsa Miklós
Harmati Péter
Illyés Dániel
Vígh Ferenc
Sütõ Szilárd
14 évvel ezelőtt
Gratulálunk a Cigándnak és a Füzesabonynak!
Véget értek a küzdelmek az NB III Észak-Keleti csoportjának 2025/2026-os szezonjában, amely az utolsó pillanatig tartogatott izgalmakat, drámai csatákat és nagyszerű sportemberi teljesítményeket. Bár a pályán ellenfelek voltunk, a bajnokság lezárultával klubunk tisztelettel adózik a riválisok sikerei előtt.
Elismerésünk a bajnoki ezüstérmesnek
Ezúton szeretnénk szívből gratulálni a Bacsó Beton-Cigánd SE csapatának, játékosainak, szakmai stábjának és teljes vezetőségének a bajnokságban elért kiemelkedő eredményükhöz! A Cigánd az egész szezon során kiegyensúlyozott, magabiztos és magas színvonalú futballt bemutatva szerezte meg a csoport második helyét. Ezzel a nagyszerű teljesítménnyel kiharcolták az NB II-es osztályozón való szereplés jogát.  Sok sikert kívánunk nekik a feljutásért vívott osztályozó mérkőzéseken – szorítunk, hogy képviseljék csoportunkat a magasabb osztályban!
Kalapemelés a Füzesabony elszántsága előtt
Ugyancsak hatalmas elismerés jár a Füzesabony SC együttesének! A csapat elképesztő küzdeni akarásról és hatalmas szívről tett tanúbizonyságot a szezon során. A kiélezett és rendkívül sűrű alsóházi csatákban, hatalmas nyomás alatt is képesek voltak megőrizni a tagságukat az NB III-ban. A Füzesabony bentmaradása hűen mintázza, hogy a kitartás és a csapatmunka mindig kifizetődik. Örülünk, hogy a következő idényben is találkozhatunk velük a pályán, és gratulálunk a sikeres küldetéshez!
A nyári szünetben mindkét sportszervezetnek jó pihenést és sikeres felkészülést kívánunk!
Összefoglaló, KovMik
Reakció

Simon Antal vezetőedző, Eger SE:

Szerettük volna győzelemmel zárni az évet! Az első félidőben volt is rá esélyünk. A két kényszerű csere Mészáros és Bodrogi rosszullét miatti korai cseréje védekezésünket megzavarta . A Putnok ezt kihasználta es szinte minden helyzetet értékesítette . Összességébe a megfiatalított csapatunk a kötelező feladatot, hogy az NB III maradjon, teljesítette! Keretünkben, ebben az évben is sok egri utánpótlás játékos mutatkozott be.

Szabó Béla, szurkoló:

Sajnos az utolsó mérkőzés sem sikerült úgy-ahogy azt a szurkolók elvárták volna. Biztosan tudják ennek az okát a résztvevők, de a szurkolókat a látvány és az eredmény érdekli, amivel újra adós maradt a csapat.

Vereség

Méltatlan búcsú!

Putnok - Eger SE 4:1

Beharangozó

Simon Antal vezetőedző, Eger SE:

Az utolsó mérkőzésére mindenki felépült eltiltott sincs így mindenki rendelkezésre áll .Ebben az idényben nem sok ilyen esetünk volt . Tavaly 38 pontot gyűjtöttünk most 37 van így egy győzelemmel ezt meg javíthatnánk . A megfiatalodott csapattól ez jó eredménynek számít .Ezen kívül különös tétje egyik csapatnak sincs a mérkőzésnek, de Putnokkal mindig éles találkozókat vívunk!

Szabó Béla, szurkoló:

A záró fordulóra mindenképpen felszabadult játékot várok a csapattól. Sportemberhez méltóan győzelemre törekedve mégis ki lehet mondani, hogy tét nélkül mutathatják legjobb arcukat a játékosok. A szurkolók biztosan megérdemlik a sikert, hát tegyetek érte fiúk!

Varga Iván: egy könnyed, felszabadult mérkőzést lehet játszani

Nem sikerült szépen elbúcsúzni a lelkes szurkolóktól az utolsó hazai mérkőzésen. A vendég Tiszafüred a rutinjának köszönhetően lehozta a mérkőzést, amit az első félidő alapján az Egernek simán meg kellett volna nyerni, de a kimaradt óriási helyzetek megbosszulták ezt. A 2. játékrész első percében kapott gól még csak figyelmeztetés volt az egrieknek, mert azonnal tudtak válaszolni erre a gólra Borosék, de ami ezek után történt a pályán az hűen tükrözte az egész idei szezonban látottakat. Sorozatban elkövetett egyéni hibák miatt amatőr gólokat kapva ismét vereség lett a vége, ráadásul úgy, hogy egy félidő alatt négyet rámolt be a Tisza-parti gárda. Ennek ellenére egy pontot megérdemelt volna a csapat. A következő, utolsó mérkőzés Putnokon lesz, amely már mindkét csapatnak tét nélküli. A hazaiak már bennmaradtak, az egriek pedig a középmezőnyben végeznek. Ezért egy könnyed, felszabadult mérkőzést lehet játszani, minden nyomás nélkül.

 

1. PUTNOK FC – EGER SE

A hazaiak négy vereség után nyerni tudtak a már kieső Hatvan vendégeként. Ezzel a győzelemmel meghosszabbították az NB.III-as tagságukat. Ebben az évben borzalmasan teljesítettek Szala-mester tanítványai, ami teljesen visszaköszön az elért helyezésben. Az egriek vereséggel búcsúztak a szurkolóktól, ami a középmezőnyben maradást eredményezte. Nem is volt ebben a szezonban sokkal több, a rengeteg kapott gólnak köszönhetően (csak a kieső Hatvan és az előtte álló Sényő kapott több gólt). Ebben a relációban bronzérmes lett a csapat!

HAJRÁ EGER SE!!!

Ősszel: 2-1 Eger SE

Tippem: 1-2

 

2. SÉNYŐ-ZMB BUILDING – FÜZESABONY SC

Egyértelműen ez lesz a forduló legizgalmasabb összecsapása, hiszen amelyik csapat vereséget szenved, az kiesik az NB.III-ból. A hazaiaknak csakis a győzelem biztosítja a kiesés elkerülését. A Füzesabonynak egy pontot mindenképpen szereznie kell, mert csak ebben az esetben menekülnek meg a kieséstől.

Ősszel: 2-0 Füzesabony

Tippem: 1-1


3. DVTK II F4R – FC HATVAN

A hazai piros-fehér fiatalok nagyon visszaestek a bajnokság végére, de szépen búcsúzhatnak az idénytől, ha legyőzik a már kiesett Hatvan gárdáját.

Ősszel: 3-1 DVTK II

Tippem: 4-1

 

4. TISZAÚJVÁROS FC – TARPA SC
A borsodiaknak sem úgy sikerült a tavasz utolsó szakasza, ahogy szerették volna. Az élmezőnyből a középmezőny végére estek vissza. A Tarpa bosszankodhat, hogy most lesz vége az idénynek, mert nagyon belejöttek a végére.

Ősszel: 3-1 Tarpa

Tippem: 1-1

 

5. GÖDÖLLŐI SK – KISVÁRDA II

A hazaiak remek hajrájuknak köszönhetően a középmezőny elején végeznek. A Várdai-vitézek bajnoki címet ünnepelhetnek.

Ősszel: 2-0 Kisvárda II

Tippem: 0-1

 

6. TISZAFÜREDI VSE – ÓZD-SAJÓVÖLGYE 

A Tisza-partiak nyerni tudtak Egerben és az éppen bennmaradó Ózd ellen is erre készülnek. Egy biztos, az őszi eredmény nem fog megismétlődni.

Ősszel: 6-3 Ózd

Tippem: 1-1

 

7. BACSÓ BETON-CIGÁND SE – DVSC II

A Cigánd azzal, hogy kikapott Kisvárdán szinte lenullázta az esélyét annak, hogy osztályozót játsszon a bajnokság végén. Azért nem hiszem, hogy feladják ezt a mérkőzést, mert a rivális egyetemistáknak sem lesz könnyű az utolsó mérkőzés. A Loki remek szezont futott a sok fiatal játékos ellenére.

Ősszel: 3-2 DVSC II

Tippem: 2-2

 

8. DEAC – NYÍREGYHÁZA II

Az egyetemisták a Cigánd botlását kihasználva nagyon jó pozícióba kerültek a feljutást illetően. Amennyiben hozzák a hazai mérkőzésüket a fantasztikus tavaszt produkáló szabolcsi fiatalokkal szemben, akkor mehetnek az osztályozóra.

Ősszel: 2-1 DEAC

Tippem: 1-0

Varsányi pincészet

Ezen a héten Farkas Gedeon a Varsányi Pincészet Kft ügyvezetõje egy üveg bort ajánl fel annak, aki helyesen tippeli meg a Putnok - Eger SE mérkõzés, számszerû eredményét. A tippeket, a szurkoloesse@gmail.com–ra kérem!

Több helyes válasz esetén sorsolással döntünk a nyertes személyérõl. (+18)

Összefoglaló, KovMik
Reakció

Simon Antal vezetőedző, Eger SE:

Két ellentétes félidő volt. Az elsőben nagyon jól játszott a csapat és sok helyzetet dolgozott ki, amiket sajnos kihagytunk. A Boros Gabi és Gíiber Atilla is szinte üres kapu helyzetük volt. Így is vezetéssel tudtunk bemenni. A második félődben is volt meccslabdánk, a Boros fejesével 3-1 re mentünk volna , nem kellett volna a gólvonalon beleérni Zvarának mert így les lett . Szerintem innen már nem jött volna vissza a Füred . A csapat meg érdemelt volna minimum 1 pontot . Viszont egy félidő alatt nem lehet 4 gólt kapni!

Szabó Béla, szurkoló:

Nem sikerült szépen búcsúzni a hazai pályától. Az első félidőben megvolt a kellő agresszivitás,több helyzetet is kidolgoztunk,igaz az ellenfél is,de nekünk sikerült betalálni. A második félidő viszont sajnos nem rólunk szólt. Egyéni védelmi hibák,rutintalan játék, rengeteg indokolatlan labda eladás jellemezte a csapatot. Az eredménytől függetlenül jó iramú meccset láttam, rengeteg technikai hibával az Egertől. A rutinosabb,jobb csapat nyert.

Frissítés a Hírek menüre kattintva!

Eger SE - Tiszafüred

2:4

Gól: Giber, Boros

Szavazás
Melyik poszton erősítenéd meg a csapatot

Kapus

Védelem

Középpálya

Csatár

Üzenőfal

Max karakter
Név

Üzenet
Hangulatjelek Félkövér

maxi 
06.06 19:58
nem hiszem

Maty? 
05.25 11:04
Ez nagyon kevés. Remélem hogy az edző elmegy.

Maty? 
04.05 20:04
Sajnos megyei 3szint most mit mond a mester.

lisznayi 
03.14 12:55
mondtam, hogy csúnya lesz...

lisznayi 
03.14 11:19
nyír 2 - ESE. 18 perc után: 3-0. Csúnya lesz

További üzenetek

Partnerek
Kattints a logóra!

Hozzászólások
06.08 17:25 - Köszönünk mindent, Dungesz!
Kihalófélben lévő labdarúgó típus megtes...

06.08 17:04 - A 2025 - 2026-os idény értékelése
Jó lesz ez Bálint, csak dolgozni ne kelljen. ...

06.05 18:20 - Köszönünk mindent, Dungesz!
Dungesz számomra az etalon. Mindenkinek így ...

06.03 18:16 - Vörös posztó
Nem! De ne is találgassunk! Elég ha Ő szégy...

06.03 17:29 - Vörös posztó
Tipp: F.B. ???

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Regisztráció

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Table 'egrifc.fusion_new_users' doesn't exist