Jámbor János
Vancsa Miklós
Harmati Péter
Illyés Dániel
Vígh Ferenc
Sütõ Szilárd
14 évvel ezelőtt
Gratulálunk a Cigándnak és a Füzesabonynak!
Véget értek a küzdelmek az NB III Észak-Keleti csoportjának 2025/2026-os szezonjában, amely az utolsó pillanatig tartogatott izgalmakat, drámai csatákat és nagyszerű sportemberi teljesítményeket. Bár a pályán ellenfelek voltunk, a bajnokság lezárultával klubunk tisztelettel adózik a riválisok sikerei előtt.
Elismerésünk a bajnoki ezüstérmesnek
Ezúton szeretnénk szívből gratulálni a Bacsó Beton-Cigánd SE csapatának, játékosainak, szakmai stábjának és teljes vezetőségének a bajnokságban elért kiemelkedő eredményükhöz! A Cigánd az egész szezon során kiegyensúlyozott, magabiztos és magas színvonalú futballt bemutatva szerezte meg a csoport második helyét. Ezzel a nagyszerű teljesítménnyel kiharcolták az NB II-es osztályozón való szereplés jogát. Sok sikert kívánunk nekik a feljutásért vívott osztályozó mérkőzéseken – szorítunk, hogy képviseljék csoportunkat a magasabb osztályban!
Kalapemelés a Füzesabony elszántsága előtt
Ugyancsak hatalmas elismerés jár a Füzesabony SC együttesének! A csapat elképesztő küzdeni akarásról és hatalmas szívről tett tanúbizonyságot a szezon során. A kiélezett és rendkívül sűrű alsóházi csatákban, hatalmas nyomás alatt is képesek voltak megőrizni a tagságukat az NB III-ban. A Füzesabony bentmaradása hűen mintázza, hogy a kitartás és a csapatmunka mindig kifizetődik. Örülünk, hogy a következő idényben is találkozhatunk velük a pályán, és gratulálunk a sikeres küldetéshez!
A nyári szünetben mindkét sportszervezetnek jó pihenést és sikeres felkészülést kívánunk!
Összefoglaló, KovMik
Reakció
Simon Antal vezetőedző, Eger SE:
Szerettük volna győzelemmel zárni az évet! Az első félidőben volt is rá esélyünk. A két kényszerű csere Mészáros és Bodrogi rosszullét miatti korai cseréje védekezésünket megzavarta . A Putnok ezt kihasználta es szinte minden helyzetet értékesítette . Összességébe a megfiatalított csapatunk a kötelező feladatot, hogy az NB III maradjon, teljesítette! Keretünkben, ebben az évben is sok egri utánpótlás játékos mutatkozott be.
Szabó Béla, szurkoló:
Sajnos az utolsó mérkőzés sem sikerült úgy-ahogy azt a szurkolók elvárták volna. Biztosan tudják ennek az okát a résztvevők, de a szurkolókat a látvány és az eredmény érdekli, amivel újra adós maradt a csapat.
Vereség
Méltatlan búcsú!
Putnok - Eger SE 4:1
Beharangozó
Simon Antal vezetőedző, Eger SE:
Az utolsó mérkőzésére mindenki felépült eltiltott sincs így mindenki rendelkezésre áll .Ebben az idényben nem sok ilyen esetünk volt . Tavaly 38 pontot gyűjtöttünk most 37 van így egy győzelemmel ezt meg javíthatnánk . A megfiatalodott csapattól ez jó eredménynek számít .Ezen kívül különös tétje egyik csapatnak sincs a mérkőzésnek, de Putnokkal mindig éles találkozókat vívunk!
Szabó Béla, szurkoló:
A záró fordulóra mindenképpen felszabadult játékot várok a csapattól. Sportemberhez méltóan győzelemre törekedve mégis ki lehet mondani, hogy tét nélkül mutathatják legjobb arcukat a játékosok. A szurkolók biztosan megérdemlik a sikert, hát tegyetek érte fiúk!
Varga Iván: egy könnyed, felszabadult mérkőzést lehet játszani
Nem sikerült szépen elbúcsúzni a lelkes szurkolóktól az utolsó hazai mérkőzésen. A vendég Tiszafüred a rutinjának köszönhetően lehozta a mérkőzést, amit az első félidő alapján az Egernek simán meg kellett volna nyerni, de a kimaradt óriási helyzetek megbosszulták ezt. A 2. játékrész első percében kapott gól még csak figyelmeztetés volt az egrieknek, mert azonnal tudtak válaszolni erre a gólra Borosék, de ami ezek után történt a pályán az hűen tükrözte az egész idei szezonban látottakat. Sorozatban elkövetett egyéni hibák miatt amatőr gólokat kapva ismét vereség lett a vége, ráadásul úgy, hogy egy félidő alatt négyet rámolt be a Tisza-parti gárda. Ennek ellenére egy pontot megérdemelt volna a csapat. A következő, utolsó mérkőzés Putnokon lesz, amely már mindkét csapatnak tét nélküli. A hazaiak már bennmaradtak, az egriek pedig a középmezőnyben végeznek. Ezért egy könnyed, felszabadult mérkőzést lehet játszani, minden nyomás nélkül.
1. PUTNOK FC – EGER SE
A hazaiak négy vereség után nyerni tudtak a már kieső Hatvan vendégeként. Ezzel a győzelemmel meghosszabbították az NB.III-as tagságukat. Ebben az évben borzalmasan teljesítettek Szala-mester tanítványai, ami teljesen visszaköszön az elért helyezésben. Az egriek vereséggel búcsúztak a szurkolóktól, ami a középmezőnyben maradást eredményezte. Nem is volt ebben a szezonban sokkal több, a rengeteg kapott gólnak köszönhetően (csak a kieső Hatvan és az előtte álló Sényő kapott több gólt). Ebben a relációban bronzérmes lett a csapat!
HAJRÁ EGER SE!!!
Ősszel: 2-1 Eger SE
Tippem: 1-2
2. SÉNYŐ-ZMB BUILDING – FÜZESABONY SC
Egyértelműen ez lesz a forduló legizgalmasabb összecsapása, hiszen amelyik csapat vereséget szenved, az kiesik az NB.III-ból. A hazaiaknak csakis a győzelem biztosítja a kiesés elkerülését. A Füzesabonynak egy pontot mindenképpen szereznie kell, mert csak ebben az esetben menekülnek meg a kieséstől.
Ősszel: 2-0 Füzesabony
Tippem: 1-1
3. DVTK II F4R – FC HATVAN
A hazai piros-fehér fiatalok nagyon visszaestek a bajnokság végére, de szépen búcsúzhatnak az idénytől, ha legyőzik a már kiesett Hatvan gárdáját.
Ősszel: 3-1 DVTK II
Tippem: 4-1
4. TISZAÚJVÁROS FC – TARPA SC A borsodiaknak sem úgy sikerült a tavasz utolsó szakasza, ahogy szerették volna. Az élmezőnyből a középmezőny végére estek vissza. A Tarpa bosszankodhat, hogy most lesz vége az idénynek, mert nagyon belejöttek a végére.
Ősszel: 3-1 Tarpa
Tippem: 1-1
5. GÖDÖLLŐI SK – KISVÁRDA II
A hazaiak remek hajrájuknak köszönhetően a középmezőny elején végeznek. A Várdai-vitézek bajnoki címet ünnepelhetnek.
Ősszel: 2-0 Kisvárda II
Tippem: 0-1
6. TISZAFÜREDI VSE – ÓZD-SAJÓVÖLGYE
A Tisza-partiak nyerni tudtak Egerben és az éppen bennmaradó Ózd ellen is erre készülnek. Egy biztos, az őszi eredmény nem fog megismétlődni.
Ősszel: 6-3 Ózd
Tippem: 1-1
7. BACSÓ BETON-CIGÁND SE – DVSC II
A Cigánd azzal, hogy kikapott Kisvárdán szinte lenullázta az esélyét annak, hogy osztályozót játsszon a bajnokság végén. Azért nem hiszem, hogy feladják ezt a mérkőzést, mert a rivális egyetemistáknak sem lesz könnyű az utolsó mérkőzés. A Loki remek szezont futott a sok fiatal játékos ellenére.
Ősszel: 3-2 DVSC II
Tippem: 2-2
8. DEAC – NYÍREGYHÁZA II
Az egyetemisták a Cigánd botlását kihasználva nagyon jó pozícióba kerültek a feljutást illetően. Amennyiben hozzák a hazai mérkőzésüket a fantasztikus tavaszt produkáló szabolcsi fiatalokkal szemben, akkor mehetnek az osztályozóra.
Ősszel: 2-1 DEAC
Tippem: 1-0
Varsányi pincészet
Ezen a héten Farkas Gedeon a Varsányi Pincészet Kft ügyvezetõje egy üveg bort ajánl fel annak, aki helyesen tippeli meg a Putnok - Eger SE mérkõzés, számszerû eredményét. A tippeket, a szurkoloesse@gmail.com–ra kérem!
Több helyes válasz esetén sorsolással döntünk a nyertes személyérõl. (+18)
Összefoglaló, KovMik
Reakció
Simon Antal vezetőedző, Eger SE:
Két ellentétes félidő volt. Az elsőben nagyon jól játszott a csapat és sok helyzetet dolgozott ki, amiket sajnos kihagytunk. A Boros Gabi és Gíiber Atilla is szinte üres kapu helyzetük volt. Így is vezetéssel tudtunk bemenni. A második félődben is volt meccslabdánk, a Boros fejesével 3-1 re mentünk volna , nem kellett volna a gólvonalon beleérni Zvarának mert így les lett . Szerintem innen már nem jött volna vissza a Füred . A csapat meg érdemelt volna minimum 1 pontot . Viszont egy félidő alatt nem lehet 4 gólt kapni!
Szabó Béla, szurkoló:
Nem sikerült szépen búcsúzni a hazai pályától. Az első félidőben megvolt a kellő agresszivitás,több helyzetet is kidolgoztunk,igaz az ellenfél is,de nekünk sikerült betalálni. A második félidő viszont sajnos nem rólunk szólt. Egyéni védelmi hibák,rutintalan játék, rengeteg indokolatlan labda eladás jellemezte a csapatot. Az eredménytől függetlenül jó iramú meccset láttam, rengeteg technikai hibával az Egertől. A rutinosabb,jobb csapat nyert.