Jámbor János
Vancsa Miklós
Harmati Péter
Illyés Dániel
Vígh Ferenc
Sütõ Szilárd
A 2025 - 2026-os idény értékelése
Simon Antal vezetőedző, Eger SE:
A tavalyi évhez képest a csapatunk még fiatalabb lett. A keretbe 12 utánpótlás korú játékost hoztunk fel. A célunk nem volt más, mint hogy a csapat őrizze meg az NB III as tagságát, és természetesen minél előbb végezzen. Hullámzó volt a teljesítményünk, de az alapvető célunkat elértük. A csapat védelme volt a légsebezhetőbb, sok gólt kapunk. Ez főleg egyéni védekezés miatt volt, az egy az egyben való védekezésben gyengék voltunk, ezen minden képen változtatni kell. A játékunk tudatos volt, a 3-5-2 rendszert jól játszotta a csapat. Kicsit egy oldalasok voltunk a baloldal aktívabb volt, több támadásunk volt ezen az oldalon. Viszont a védekezés a jobb oldalon volt stabilabb .A csapatnak kialakult egy megfelelő gerince, ami ha együtt marad, a fiatalokkal megerősödve tovább tud fejlődni.
Ahoz képest, hogy 2019-ben azon a bizonyos ankéton kaptunk egy ígéretet F.B.-től, hogy a következő szezonban az NB2-be kerülés lesz a cél, aztóta csak majd 6 év telt el és az nb3-ban vergődünk, liftezünk, sőt egyszer csak a sorsolás szeszélye mentett meg, hogy vissza nem zuhantunk a megye1-be!!!