Egri Szurkolói Oldal
Igazolások
Érkezõ:
- (?)
(?)

Távozó:
Jónyer Kristóf (?)
(?)
Kispál Tamás Ákos (?)
(?)
Dinam Sedi
(?)
Major Ernő (?)
(?)
Debreczeni Dávid
(abbahagyta)
Tabella
Statisztika
Regisztrált tagok: 543
Aktiválatlan tagok: 0
Legújabb tag: Hopp

Látogatók ma: 121
Látogatók tegnap:367
Összes látogató: 1567730

Utolsó 24 órában: 
























Névnap
Agria Ultras

AU a Facebookon
Közelmúlt büszkeségei
Jámbor János
Vancsa Miklós
Harmati Péter
Illyés Dániel
Vígh Ferenc
Sütõ Szilárd
Gratulálunk a Cigándnak és a Füzesabonynak!
Véget értek a küzdelmek az NB III Észak-Keleti csoportjának 2025/2026-os szezonjában, amely az utolsó pillanatig tartogatott izgalmakat, drámai csatákat és nagyszerű sportemberi teljesítményeket. Bár a pályán ellenfelek voltunk, a bajnokság lezárultával klubunk tisztelettel adózik a riválisok sikerei előtt.
Elismerésünk a bajnoki ezüstérmesnek
Ezúton szeretnénk szívből gratulálni a Bacsó Beton-Cigánd SE csapatának, játékosainak, szakmai stábjának és teljes vezetőségének a bajnokságban elért kiemelkedő eredményükhöz! A Cigánd az egész szezon során kiegyensúlyozott, magabiztos és magas színvonalú futballt bemutatva szerezte meg a csoport második helyét. Ezzel a nagyszerű teljesítménnyel kiharcolták az NB II-es osztályozón való szereplés jogát.  Sok sikert kívánunk nekik a feljutásért vívott osztályozó mérkőzéseken – szorítunk, hogy képviseljék csoportunkat a magasabb osztályban!
Kalapemelés a Füzesabony elszántsága előtt
Ugyancsak hatalmas elismerés jár a Füzesabony SC együttesének! A csapat elképesztő küzdeni akarásról és hatalmas szívről tett tanúbizonyságot a szezon során. A kiélezett és rendkívül sűrű alsóházi csatákban, hatalmas nyomás alatt is képesek voltak megőrizni a tagságukat az NB III-ban. A Füzesabony bentmaradása hűen mintázza, hogy a kitartás és a csapatmunka mindig kifizetődik. Örülünk, hogy a következő idényben is találkozhatunk velük a pályán, és gratulálunk a sikeres küldetéshez!
A nyári szünetben mindkét sportszervezetnek jó pihenést és sikeres felkészülést kívánunk!

Hozzászólások
#1 | pedro - 2026.06.03 07:52
Jön a GYAK is!
Hozzászólás küldése
Név:

Ellenőrzőkód:
Ellenőrzőkód


Értékelés
Csak regisztrált tagok értékelhetnek.

Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj.

Még nem értékelték
Szavazás
Melyik poszton erősítenéd meg a csapatot

Kapus

Védelem

Középpálya

Csatár

Üzenőfal

Max karakter
Név

Üzenet
Hangulatjelek Félkövér

maxi 
06.06 19:58
nem hiszem

Maty? 
05.25 11:04
Ez nagyon kevés. Remélem hogy az edző elmegy.

Maty? 
04.05 20:04
Sajnos megyei 3szint most mit mond a mester.

lisznayi 
03.14 12:55
mondtam, hogy csúnya lesz...

lisznayi 
03.14 11:19
nyír 2 - ESE. 18 perc után: 3-0. Csúnya lesz

További üzenetek

Partnerek
Kattints a logóra!

Hozzászólások
06.08 17:25 - Köszönünk mindent, Dungesz!
Kihalófélben lévő labdarúgó típus megtes...

06.08 17:04 - A 2025 - 2026-os idény értékelése
Jó lesz ez Bálint, csak dolgozni ne kelljen. ...

06.05 18:20 - Köszönünk mindent, Dungesz!
Dungesz számomra az etalon. Mindenkinek így ...

06.03 18:16 - Vörös posztó
Nem! De ne is találgassunk! Elég ha Ő szégy...

06.03 17:29 - Vörös posztó
Tipp: F.B. ???

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Regisztráció

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Table 'egrifc.fusion_new_users' doesn't exist