|
Véget értek a küzdelmek az NB III Észak-Keleti csoportjának 2025/2026-os szezonjában, amely az utolsó pillanatig tartogatott izgalmakat, drámai csatákat és nagyszerű sportemberi teljesítményeket. Bár a pályán ellenfelek voltunk, a bajnokság lezárultával klubunk tisztelettel adózik a riválisok sikerei előtt.
Elismerésünk a bajnoki ezüstérmesnek
Ezúton szeretnénk szívből gratulálni a Bacsó Beton-Cigánd SE csapatának, játékosainak, szakmai stábjának és teljes vezetőségének a bajnokságban elért kiemelkedő eredményükhöz! A Cigánd az egész szezon során kiegyensúlyozott, magabiztos és magas színvonalú futballt bemutatva szerezte meg a csoport második helyét. Ezzel a nagyszerű teljesítménnyel kiharcolták az NB II-es osztályozón való szereplés jogát. Sok sikert kívánunk nekik a feljutásért vívott osztályozó mérkőzéseken – szorítunk, hogy képviseljék csoportunkat a magasabb osztályban!
Kalapemelés a Füzesabony elszántsága előtt
Ugyancsak hatalmas elismerés jár a Füzesabony SC együttesének! A csapat elképesztő küzdeni akarásról és hatalmas szívről tett tanúbizonyságot a szezon során. A kiélezett és rendkívül sűrű alsóházi csatákban, hatalmas nyomás alatt is képesek voltak megőrizni a tagságukat az NB III-ban. A Füzesabony bentmaradása hűen mintázza, hogy a kitartás és a csapatmunka mindig kifizetődik. Örülünk, hogy a következő idényben is találkozhatunk velük a pályán, és gratulálunk a sikeres küldetéshez!
A nyári szünetben mindkét sportszervezetnek jó pihenést és sikeres felkészülést kívánunk!
|







