Egri Szurkolói Oldal
Igazolások
Érkezõ:
- (?)
(?)

Távozó:
Jónyer Kristóf (?)
(?)
Kispál Tamás Ákos (?)
(?)
Dinam Sedi
(?)
Major Ernő (?)
(?)
Debreczeni Dávid
(abbahagyta)
Tabella
Statisztika
Regisztrált tagok: 543
Aktiválatlan tagok: 0
Legújabb tag: Hopp

Látogatók ma: 94
Látogatók tegnap:367
Összes látogató: 1567703

Utolsó 24 órában: 
























Névnap
Agria Ultras

AU a Facebookon
Közelmúlt büszkeségei
Jámbor János
Vancsa Miklós
Harmati Péter
Illyés Dániel
Vígh Ferenc
Sütõ Szilárd
Varga Iván: egy könnyed, felszabadult mérkőzést lehet játszani

Nem sikerült szépen elbúcsúzni a lelkes szurkolóktól az utolsó hazai mérkőzésen. A vendég Tiszafüred a rutinjának köszönhetően lehozta a mérkőzést, amit az első félidő alapján az Egernek simán meg kellett volna nyerni, de a kimaradt óriási helyzetek megbosszulták ezt. A 2. játékrész első percében kapott gól még csak figyelmeztetés volt az egrieknek, mert azonnal tudtak válaszolni erre a gólra Borosék, de ami ezek után történt a pályán az hűen tükrözte az egész idei szezonban látottakat. Sorozatban elkövetett egyéni hibák miatt amatőr gólokat kapva ismét vereség lett a vége, ráadásul úgy, hogy egy félidő alatt négyet rámolt be a Tisza-parti gárda. Ennek ellenére egy pontot megérdemelt volna a csapat. A következő, utolsó mérkőzés Putnokon lesz, amely már mindkét csapatnak tét nélküli. A hazaiak már bennmaradtak, az egriek pedig a középmezőnyben végeznek. Ezért egy könnyed, felszabadult mérkőzést lehet játszani, minden nyomás nélkül.

 

1. PUTNOK FC – EGER SE

A hazaiak négy vereség után nyerni tudtak a már kieső Hatvan vendégeként. Ezzel a győzelemmel meghosszabbították az NB.III-as tagságukat. Ebben az évben borzalmasan teljesítettek Szala-mester tanítványai, ami teljesen visszaköszön az elért helyezésben. Az egriek vereséggel búcsúztak a szurkolóktól, ami a középmezőnyben maradást eredményezte. Nem is volt ebben a szezonban sokkal több, a rengeteg kapott gólnak köszönhetően (csak a kieső Hatvan és az előtte álló Sényő kapott több gólt). Ebben a relációban bronzérmes lett a csapat!

HAJRÁ EGER SE!!!

Ősszel: 2-1 Eger SE

Tippem: 1-2

 

2. SÉNYŐ-ZMB BUILDING – FÜZESABONY SC

Egyértelműen ez lesz a forduló legizgalmasabb összecsapása, hiszen amelyik csapat vereséget szenved, az kiesik az NB.III-ból. A hazaiaknak csakis a győzelem biztosítja a kiesés elkerülését. A Füzesabonynak egy pontot mindenképpen szereznie kell, mert csak ebben az esetben menekülnek meg a kieséstől.

Ősszel: 2-0 Füzesabony

Tippem: 1-1


3. DVTK II F4R – FC HATVAN

A hazai piros-fehér fiatalok nagyon visszaestek a bajnokság végére, de szépen búcsúzhatnak az idénytől, ha legyőzik a már kiesett Hatvan gárdáját.

Ősszel: 3-1 DVTK II

Tippem: 4-1

 

4. TISZAÚJVÁROS FC – TARPA SC
A borsodiaknak sem úgy sikerült a tavasz utolsó szakasza, ahogy szerették volna. Az élmezőnyből a középmezőny végére estek vissza. A Tarpa bosszankodhat, hogy most lesz vége az idénynek, mert nagyon belejöttek a végére.

Ősszel: 3-1 Tarpa

Tippem: 1-1

 

5. GÖDÖLLŐI SK – KISVÁRDA II

A hazaiak remek hajrájuknak köszönhetően a középmezőny elején végeznek. A Várdai-vitézek bajnoki címet ünnepelhetnek.

Ősszel: 2-0 Kisvárda II

Tippem: 0-1

 

6. TISZAFÜREDI VSE – ÓZD-SAJÓVÖLGYE 

A Tisza-partiak nyerni tudtak Egerben és az éppen bennmaradó Ózd ellen is erre készülnek. Egy biztos, az őszi eredmény nem fog megismétlődni.

Ősszel: 6-3 Ózd

Tippem: 1-1

 

7. BACSÓ BETON-CIGÁND SE – DVSC II

A Cigánd azzal, hogy kikapott Kisvárdán szinte lenullázta az esélyét annak, hogy osztályozót játsszon a bajnokság végén. Azért nem hiszem, hogy feladják ezt a mérkőzést, mert a rivális egyetemistáknak sem lesz könnyű az utolsó mérkőzés. A Loki remek szezont futott a sok fiatal játékos ellenére.

Ősszel: 3-2 DVSC II

Tippem: 2-2

 

8. DEAC – NYÍREGYHÁZA II

Az egyetemisták a Cigánd botlását kihasználva nagyon jó pozícióba kerültek a feljutást illetően. Amennyiben hozzák a hazai mérkőzésüket a fantasztikus tavaszt produkáló szabolcsi fiatalokkal szemben, akkor mehetnek az osztályozóra.

Ősszel: 2-1 DEAC

Tippem: 1-0


Hozzászólások
Hozzászólás küldése
Név:

Ellenőrzőkód:
Ellenőrzőkód


Értékelés
Csak regisztrált tagok értékelhetnek.

Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj.

Még nem értékelték
Szavazás
Melyik poszton erősítenéd meg a csapatot

Kapus

Védelem

Középpálya

Csatár

Üzenőfal

Max karakter
Név

Üzenet
Hangulatjelek Félkövér

maxi 
06.06 19:58
nem hiszem

Maty? 
05.25 11:04
Ez nagyon kevés. Remélem hogy az edző elmegy.

Maty? 
04.05 20:04
Sajnos megyei 3szint most mit mond a mester.

lisznayi 
03.14 12:55
mondtam, hogy csúnya lesz...

lisznayi 
03.14 11:19
nyír 2 - ESE. 18 perc után: 3-0. Csúnya lesz

További üzenetek

Partnerek
Kattints a logóra!

Hozzászólások
06.08 17:25 - Köszönünk mindent, Dungesz!
Kihalófélben lévő labdarúgó típus megtes...

06.08 17:04 - A 2025 - 2026-os idény értékelése
Jó lesz ez Bálint, csak dolgozni ne kelljen. ...

06.05 18:20 - Köszönünk mindent, Dungesz!
Dungesz számomra az etalon. Mindenkinek így ...

06.03 18:16 - Vörös posztó
Nem! De ne is találgassunk! Elég ha Ő szégy...

06.03 17:29 - Vörös posztó
Tipp: F.B. ???

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Regisztráció

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Table 'egrifc.fusion_new_users' doesn't exist