![]() |
Simon Antal vezetőedző, Eger SE: Két ellentétes félidő volt. Az elsőben nagyon jól játszott a csapat és sok helyzetet dolgozott ki, amiket sajnos kihagytunk. A Boros Gabi és Gíiber Atilla is szinte üres kapu helyzetük volt. Így is vezetéssel tudtunk bemenni. A második félődben is volt meccslabdánk, a Boros fejesével 3-1 re mentünk volna , nem kellett volna a gólvonalon beleérni Zvarának mert így les lett . Szerintem innen már nem jött volna vissza a Füred . A csapat meg érdemelt volna minimum 1 pontot . Viszont egy félidő alatt nem lehet 4 gólt kapni! |
![]() |
Szabó Béla, szurkoló: Nem sikerült szépen búcsúzni a hazai pályától. Az első félidőben megvolt a kellő agresszivitás,több helyzetet is kidolgoztunk,igaz az ellenfél is,de nekünk sikerült betalálni. A második félidő viszont sajnos nem rólunk szólt. Egyéni védelmi hibák,rutintalan játék, rengeteg indokolatlan labda eladás jellemezte a csapatot. Az eredménytől függetlenül jó iramú meccset láttam, rengeteg technikai hibával az Egertől. A rutinosabb,jobb csapat nyert. |









