Jámbor János
Vancsa Miklós
Harmati Péter
Illyés Dániel
Vígh Ferenc
Sütõ Szilárd
Reakció
Simon Antal vezetőedző, Eger SE:
Az első félidő a végén a hazai csapat kontrájából született góllal zárult, ami így meg nehezebbé tette a mérkőzést .A csapat érezte hogy egy fokozattal feljebb kell kapcsolni mert különben baj lehet és ezt meg is tette . A rövid időn belül született Jónyer és Giber gólja már a mi fölényünket jelezte .Ezzel a győzelemmel a közép mezőnyben stabilizáltuk a helyünket amit a fiatal csapatunktól jó eredménynek tartok!
Szabó Béla, szurkoló:
Az idegenbeli győzelem mindig bravúr, de ez talán mégis elvárható volt a csapattól. Gratulálok!