Hírek
Mérkõzések
Csapat
Stadion
Múlt
Utánpótlás
Galéria
ÖREGriek
Igazolások
Érkezõ:
- (?)
(?)
Távozó:
Jónyer Kristóf (?)
(?)
Kispál Tamás Ákos (?)
(?)
Dinam Sedi
(?)
Major Ernő (?)
(?)
Debreczeni Dávid
(abbahagyta)
Tabella
Statisztika
Regisztrált tagok: 543
Aktiválatlan tagok: 0
Legújabb tag:
Hopp
Látogatók ma:
85
Látogatók tegnap:
367
Összes látogató:
1567694
Utolsó 24 órában:
Névnap
Agria Ultras
AU a Facebookon
Közelmúlt büszkeségei
Jámbor János
Vancsa Miklós
Harmati Péter
Illyés Dániel
Vígh Ferenc
Sütõ Szilárd
Hiba történt! Nem működik a
JavaScript
!
A böngésződben le van tiltva a JavaScript futtatása, vagy nem támogatja a JavaScript használatát. Az oldal megfelelő használatához kérjük
engedélyezd a JavaScript futtatását
böngésződben,
vagy
frissítsd
egy újabb verzióra, amely támogatja a JavaScript-et:
Firefox
,
Safari
,
Opera
,
Chrome
, vagy az
Internet Explorer
6-nál újabb verziója.
Győzelem
Hatvan - Eger SE
2:3 (1:0)
Gól: Jónyer, Gíber, Bodrogi,
Hozzászólások
Hozzászólás küldése
Név:
Ellenőrzőkód:
Add meg az ellenőrzőkódot:
Értékelés
Csak regisztrált tagok értékelhetnek.
Kérjük
jelentkezz be
vagy
regisztrálj
.
Még nem értékelték
Szavazás
Melyik poszton erősítenéd meg a csapatot
Kapus
Védelem
Középpálya
Csatár
Üzenőfal
Max karakter
Név
Üzenet
maxi
06.06 19:58
nem hiszem
Maty?
05.25 11:04
Ez nagyon kevés. Remélem hogy az edző elmegy.
Maty?
04.05 20:04
Sajnos megyei 3szint most mit mond a mester.
lisznayi
03.14 12:55
mondtam, hogy csúnya lesz...
lisznayi
03.14 11:19
nyír 2 - ESE. 18 perc után: 3-0. Csúnya lesz
További üzenetek
maxi
01.23 18:13
hát ez az
Szurkol? m?g
12.07 16:14
Csak egy gondolat a csapattol már csak a biztinsági szolgàlat rosszabb felhàborító arogancia nagyképüség a semmire.felháboritó
NB3 futsal
11.01 21:24
Inárcs - ESE 22:2 nem lett beküldve heolnak??
b?la
10.21 18:12
Mi a bajod vele? 2 meccse még 1 pontra voltunk a megye I-től, most meg 2.
Maty
10.21 08:10
És ez az edző még mindig itt van.
Futsal NB3
10.10 02:14
Az edzői teamből álló csapatunknak tegnap kifújta egy 17 éves csapat az orrát.
b?la
10.09 15:32
Akinek érdeke, azaz senki. Hol érdeke ez Miskolcnak? Ne álmodozz, itt le van szarva minden
ese
10.09 10:29
a ESE a második csapatát mikor indítja újra, ami a megyei osztályban volt, hogy ne kallódjanak el azok a fiatalok, akik kicsit később érnek be és nem kerültek be a felnőtt keretbe, talán mint utánpótlás bázis...ez indokolt lenne.
Partnerek
Kattints a logóra!
Hozzászólások
06.08 17:25 - Köszönünk mindent, Dungesz!
Kihalófélben lévő labdarúgó típus megtes...
06.08 17:04 - A 2025 - 2026-os idény értékelése
Jó lesz ez Bálint, csak dolgozni ne kelljen. ...
06.05 18:20 - Köszönünk mindent, Dungesz!
Dungesz számomra az etalon. Mindenkinek így ...
06.03 18:16 - Vörös posztó
Nem! De ne is találgassunk! Elég ha Ő szégy...
06.03 17:29 - Vörös posztó
Tipp: F.B. ???
Bejelentkezés
Felhasználónév
Jelszó
Még nem regisztráltál?
Regisztráció
Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Table 'egrifc.fusion_new_users' doesn't exist