Egri Szurkolói Oldal
Igazolások
Érkezõ:
- (?)
(?)

Távozó:
Jónyer Kristóf (?)
(?)
Kispál Tamás Ákos (?)
(?)
Dinam Sedi
(?)
Major Ernő (?)
(?)
Debreczeni Dávid
(abbahagyta)
Tabella
Statisztika
Regisztrált tagok: 543
Aktiválatlan tagok: 0
Legújabb tag: Hopp

Látogatók ma: 125
Látogatók tegnap:367
Összes látogató: 1567734

Utolsó 24 órában: 
























Névnap
Agria Ultras

AU a Facebookon
Közelmúlt büszkeségei
Jámbor János
Vancsa Miklós
Harmati Péter
Illyés Dániel
Vígh Ferenc
Sütõ Szilárd
Varga Iván: a derbi, az mindent felülír

Ismét egy remek győzelemnek örülhettek a játékosok, a vezetők és nem utolsó sorban a szurkolók is Egerben, a Szentmarjay-stadionban. Aki nem látta a mérkőzést és csak az eredményből indul ki, az azt gondolja, hogy sima hazai győzelem született a Sényő ellen. A vendégek rengeteg kapu elé íveléssel próbálkoztak és sokszor Fortuna is segített Racseknek, a fiatal, tehetséges egri kapusnak. Aztán a piros-kékek egy pontrúgásból megszerezték a vezetést, majd a félidőben még Boros talált be a szabolcsiak hálójába, ezzel gyakorlatilag eldöntötte a mérkőzést. A harmadik egri találat egy váratlan átlövésből született meg és ezzel a három szerzett góllal a három pont is Egerben maradt. Vasárnap következik a heves-megyei derbi. Az egriek Hatvanban vizitálnak, ahol óriási presztízs csata vár a gárdára. Mindez annak ellenére elmondható, hogy Népkertiek már kiestek az NB.III-ból, de a derbi, az mindent felülír. A csapatnak ezt a meccset úgy kell lejátszania, hogy csak a győzelem és csak a három pont az, ami elfogadható. Mindegy, hogy milyen játékkal, itt most nem számít semmi csak az, hogy a három pontot megszerezze az Eger SE. A vasárnapi derbin csak ez számít!  Ezt most joggal elvárja minden egri szimpatizáns és szurkoló. Egyetlen egy játékosnak sem lebeghet semmi más a szeme előtt, mint az, hogy ezt az összecsapást mindenáron meg kell nyerni!  

 

1. FC HATVAN – EGER SE

A hazaiak gyakorlatilag már kiestek az NB.III-ból, ezért ’nyugodtabban’ várhatják a heves-megyei derbit. Mindkét csapat a presztízs jegyében lép majd pályára. Láthattuk az őszi mérkőzésen is, hogy nagyon nehéz találkozó vár az egriekre, de ebben a helyzetben félre kell tenni mindent, de mindent és csak a meccsre koncentrálva megszerezni a három pontot. Néhányan már jól megfogalmazták, hogy az egy pont megszerzése is kudarcnak számítana vasárnap.

HAJRÁ EGER SE!!!

Ősszel: 2-1 Eger SE

Tippem: 1-3

 

2. GÖDÖLLŐI SK – FÜZESABONY SC

A pest-megyeiek az Ózdon aratott győzelmüknek köszönhetően bebiztosították a bennmaradásukat az NB.III-ban. A vendégek, ha hozzák az utolsó két mérkőzésükön mutatott formájukat, akkor pontot vagy akár pontokat is szerezhetnek Gödöllőn.

Ősszel: 0-0

Tippem: 1-1


3. DVTK II F4R – DVSC II

A hazai piros-fehér fiatalok két súlyos vereség után fogadják a remekül teljesítő debreceni tartalékokat, akik stabilan az élmezőny mögött tanyáznak, de az utóbbi hetekben idegenben rendre vereséget szenvedtek.

Ősszel: 2-1 DVSC II

Tippem: 1-1

 

4. PUTNOK FC – TARPA SC

 A borsodiaknak nagyon fontos mérkőzés következik, ahol csak a három pont megszerzése lehet a cél. Vasárnap ezt egy olyan csapat ellen kellene begyűjteni, amely gárda az utóbbi hetekben magára talált és négy meccse nem kapott ki.

Ősszel: 2-0 Tarpa

Tippem: 1-0

 

5. TISZAÚJVÁROS FC – KISVÁRDA II

A hazaiak nagyon visszaestek. Ezt mutatja az utóbbi hetek sikertelensége is, ahol súlyos vereségeket szenvedtek. A hétvégén sem lesz könnyebb lecke a listavezető ellen. A Várdai-vitézek egy győzelemmel bajnoki címet ünnepelhetnek.

Ősszel: 1-1

Tippem: 0-2

 

6. SÉNYŐ-ZMB BUILDING – TISZAFÜREDI VSE 

Sényőn már nagyon régen örülhettek győzelemnek. A zsinórban hat vereség önmagáért beszél és a nagyon fontos pontokat a hétvégén sem lesz könnyebb megszerezni a feljutásért harcoló Cigánd ellen.

Ősszel: 3-2 Sényő

Tippem: 0-2

 

7. BACSÓ BETON-CIGÁND SE – NYÍREGYHÁZA II

A Cigánd botlott a Füzesabony elleni meccsen, ahol csak egy pontot tudott bezsebelni és ez a feljutásért vívott küzdelemben még sokat számíthat. A vendégek remek sorozatban vannak, ezért jó mérkőzésnek ígérkezik az egymás elleni csatájuk, ahol bármilyen eredmény elképzelhető.

Ősszel: 1-0 Cigánd

Tippem: 2-2

 

8. DEAC – ÓZD-SAJÓVÖLGYE

Az egyetemisták a Cigánd botlását kihasználva nagyon jó pozícióba kerültek a feljutást illetően. A sorsolásuknak köszönhetően ők lehetnek a befutók az évad végén. Persze csak akkor, ha nem hibáznak az elkövetkezendő mérkőzéseiken. Ebben a helyzetben már nem fér bele semmilyen pontvesztés a debreceni egyetemistáknak. A vendégek, ha kikapnak, akkor szinte biztos a kiesésük.

Ősszel: 1-0 DEAC

Tippem: 3-0


Hozzászólások
Hozzászólás küldése
Név:

Ellenőrzőkód:
Ellenőrzőkód


Értékelés
Csak regisztrált tagok értékelhetnek.

Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj.

Még nem értékelték
Szavazás
Melyik poszton erősítenéd meg a csapatot

Kapus

Védelem

Középpálya

Csatár

Üzenőfal

Max karakter
Név

Üzenet
Hangulatjelek Félkövér

maxi 
06.06 19:58
nem hiszem

Maty? 
05.25 11:04
Ez nagyon kevés. Remélem hogy az edző elmegy.

Maty? 
04.05 20:04
Sajnos megyei 3szint most mit mond a mester.

lisznayi 
03.14 12:55
mondtam, hogy csúnya lesz...

lisznayi 
03.14 11:19
nyír 2 - ESE. 18 perc után: 3-0. Csúnya lesz

További üzenetek

Partnerek
Kattints a logóra!

Hozzászólások
06.08 17:25 - Köszönünk mindent, Dungesz!
Kihalófélben lévő labdarúgó típus megtes...

06.08 17:04 - A 2025 - 2026-os idény értékelése
Jó lesz ez Bálint, csak dolgozni ne kelljen. ...

06.05 18:20 - Köszönünk mindent, Dungesz!
Dungesz számomra az etalon. Mindenkinek így ...

06.03 18:16 - Vörös posztó
Nem! De ne is találgassunk! Elég ha Ő szégy...

06.03 17:29 - Vörös posztó
Tipp: F.B. ???

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Regisztráció

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Table 'egrifc.fusion_new_users' doesn't exist