|
Ez a Hatvan–Eger összecsapás a környékünkön több mint egy meccs: ez a presztízs és a becsület harca. Itt nincs helye a finomkodásnak, idegenben is meg kell mutatnunk, ki az úr Heves megyében! Vannak mérkőzések, amiket a naptárban pirossal karikázunk be. De van egy, ami minden másnál fontosabb: a Megyei Derbi. Srácok, most Hatvanba megyünk, és tudnotok kell: nem pontért utazunk, hanem a győzelemért! Ez a meccs nekünk az El Clásico. Lehet, hogy idegenben lépünk pályára, de az egri szív ott dobog majd minden egyes párharcnál. Ne feledjétek: ki lehet kapni bárkitől a szezonban, becsúszhat egy rossz nap a listavezető ellen is, de HATVANBAN NEM. Ott nincs bocsánat, nincs mentség. Nem kérünk szép játékot. Nem érdekelnek a látványos passzok, a művészi cselek vagy a taktikai finomságok. Ezen a kilencven percen csak egy dolog számít: a küzdés. Azt akarjuk látni, hogy felszántjátok a pályát, hogy minden labdáért úgy harcoltok, mintha az életetek múlna rajta. A város és a szurkolók veletek vannak. Vigyétek magatokkal az egri büszkeséget, és mutassátok meg nekik, hogy bárki is a házigazda, a győzelem az Egeré! Hozzuk el a három pontot, és tegyük egyértelművé, ki a legjobb a megyében! Mindent bele, srácok! Csak a győzelem elfogadható! |







