Egri Szurkolói Oldal
Igazolások
Érkezõ:
- (?)
(?)

Távozó:
Jónyer Kristóf (?)
(?)
Kispál Tamás Ákos (?)
(?)
Dinam Sedi
(?)
Major Ernő (?)
(?)
Debreczeni Dávid
(abbahagyta)
Tabella
Statisztika
Regisztrált tagok: 543
Aktiválatlan tagok: 0
Legújabb tag: Hopp

Látogatók ma: 124
Látogatók tegnap:367
Összes látogató: 1567733

Utolsó 24 órában: 
























Névnap
Agria Ultras

AU a Facebookon
Közelmúlt büszkeségei
Jámbor János
Vancsa Miklós
Harmati Péter
Illyés Dániel
Vígh Ferenc
Sütõ Szilárd
Címkék - utánpótlás
Minden címke
Utánpótlás

Felemás mérleggel zártak utánpótlás csapataink ezen a hétvégén.

Kattints a részletekre!


Utánpótlás

A hajtás után olvashatjátok az utánpótlás eredményeket.

Hajrá Eger!


Utánpótlás

Fantasztikus hétvégén vannak túl utánpótlás csapataink. A felnõtt csapat után az utánpótlás korúak is kivétel nélkül gyõztesen hagyták el a pályákat, pedig az NB I-es csapatainknak az FTC volt az ellenfele. Öt mérkõzés, öt gyõzelem! 

Szép volt fiúk!

Kattints a részletekre!


UP

Remek szezont futnak az utánpótlás csapataink NBII-ben. Tavaly az 1996-os születésû fiataljaink megnyerték az NBII U15-ös bajnokságot, ezzel második bajnoki címükre tettek szert illetve NBI-es jogot szerezett az U13 és az U15 számára. Most egy évvel idõsebbek közt bizonyítanak Sipos Lajos növendékei, U17-ben ahol jelenleg a harmadik helyet foglalják el a tabellán, négy pontra a DVTK-tól és hat pontra a KBSC-tõl. Lengyel Lajos fiataljai 2 ponttal megelõzve Mezõkövesdet a másodikak, leszakadva a Diósgyõrtõl. Hét fordulóval a bajnokság vége elõtt jelenleg mindkét korosztályban biztos dobogósak csapataink. (Szerzõ: Szécsi Attila)


Utánpótlás

A hajtás után megnézhetitek a hétvégi utánpótlás eredményeket.

Hajrá Eger!


Utánpótlás

A hajtás után megnézhetitek a hétvégén lejátszott utánpótlás csapatainknak az eredményeit.

Hajrá Eger!


Utánpótlás
A hajtás után olvashatjátok a hétvégi utánpótlás eredményeket.

Utánpótlás

A hajtás után olvashatjátok a hétvégén lejátszott utánpótlás eredményeket.

Hajrá Eger!


Szavazás
Melyik poszton erősítenéd meg a csapatot

Kapus

Védelem

Középpálya

Csatár

Üzenőfal

Max karakter
Név

Üzenet
Hangulatjelek Félkövér

maxi 
06.06 19:58
nem hiszem

Maty? 
05.25 11:04
Ez nagyon kevés. Remélem hogy az edző elmegy.

Maty? 
04.05 20:04
Sajnos megyei 3szint most mit mond a mester.

lisznayi 
03.14 12:55
mondtam, hogy csúnya lesz...

lisznayi 
03.14 11:19
nyír 2 - ESE. 18 perc után: 3-0. Csúnya lesz

További üzenetek

Partnerek
Kattints a logóra!

Hozzászólások
06.08 17:25 - Köszönünk mindent, Dungesz!
Kihalófélben lévő labdarúgó típus megtes...

06.08 17:04 - A 2025 - 2026-os idény értékelése
Jó lesz ez Bálint, csak dolgozni ne kelljen. ...

06.05 18:20 - Köszönünk mindent, Dungesz!
Dungesz számomra az etalon. Mindenkinek így ...

06.03 18:16 - Vörös posztó
Nem! De ne is találgassunk! Elég ha Ő szégy...

06.03 17:29 - Vörös posztó
Tipp: F.B. ???

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Regisztráció

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Table 'egrifc.fusion_new_users' doesn't exist