Egri Szurkolói Oldal
Igazolások
Érkezõ:
- (?)
(?)

Távozó:
Jónyer Kristóf (?)
(?)
Kispál Tamás Ákos (?)
(?)
Dinam Sedi
(?)
Major Ernő (?)
(?)
Debreczeni Dávid
(abbahagyta)
Tabella
Statisztika
Regisztrált tagok: 543
Aktiválatlan tagok: 0
Legújabb tag: Hopp

Látogatók ma: 130
Látogatók tegnap:367
Összes látogató: 1567739

Utolsó 24 órában: 
























Névnap
Agria Ultras

AU a Facebookon
Közelmúlt büszkeségei
Jámbor János
Vancsa Miklós
Harmati Péter
Illyés Dániel
Vígh Ferenc
Sütõ Szilárd
Címkék - klub
Minden címke
Ébredj, alvó város!

A Nemzeti Sport szerdai számában egész oldalas cikkben foglalkozott az egri foci jelenlegi helyzetével.

Részletek a hajtás után.


Ezt az akadályt is vettük!

Az MLSZ Licencadó Bizottsága nyilvánosságra hozta, hogy második körben mely csapatok kaptak NB I-es licencet. A klubok között az Egri FC is szerepel.

Kattints a részletekre!


Vancsa cáfol: az Eger nem cserél(het) jogot a Vasassal

Eger - Ha feljutna a hevesi csapat, akkor indulna az élvonalban.

Pontelõnnyel vezeti az NB II Keleti-csoportját az Eger és egyre többen vélik úgy, a hevesei csapat juthat fel az élvonalba. Vancsa Miklós ügyvezetõ szerint vállalnák is az NB I-es indulást, amit azért is fontos leszögezni, mert több olyan pletyka is kering, amelyek szerint az egriek vagy a Fáy utcába költöznének, vagy jogot cserélnének a Vasassal akkor, ha az angyalföldiek kiesnének. A találgatásoknak az ad alapot, hogy a tulajdonos Jámbor János és az ügyvezetõ Vancsa Miklós évekig dolgozott együtt a piros-kékeknél, de Simon Antal vezetõedzõ és a játékoskeret döntõ része is Fáy utcai kötõdésû.


Csendben lépdelés felfelé

Az Egri FC-nél nincsenek megijedve az NB I-es lehetõségtõl.

Folytatás a heol.hu-n.


Nem lesz trükközés

Markovits László a Vasas elnöke a DigiSport Reggeli Start mûsorában cáfolta a napokban szárnyra kelt pletykát:

"Szeretném cáfolni azokat a híreszteléseket is, mely szerint korábbi focitulajdonosunk, Jámbor úr most az Egert felhozva az NB I-be úgymond megveszi nekünk kiesés esetén is az NB I-es helyet. Ha kiesünk, nem lesz trükközés, akkor az NB II-ben indulunk. "


Hevesi sláger: Mindig magasabbra!

Fotó: Zagyi Tibor

A hajtás után elolvashatjátok a rangado.hu
Preklet Csabával készített interjúját.

Fourfourtwo.hu riport

 A fourfourtwo.hu kétrészes összeállítást közölt az egri foci jelenlegi helyzetérõl.
Elsõ rész, Második rész 

"Egri", köszönjük a jelzést! 


Szavazás
Melyik poszton erősítenéd meg a csapatot

Kapus

Védelem

Középpálya

Csatár

Üzenőfal

Max karakter
Név

Üzenet
Hangulatjelek Félkövér

maxi 
06.06 19:58
nem hiszem

Maty? 
05.25 11:04
Ez nagyon kevés. Remélem hogy az edző elmegy.

Maty? 
04.05 20:04
Sajnos megyei 3szint most mit mond a mester.

lisznayi 
03.14 12:55
mondtam, hogy csúnya lesz...

lisznayi 
03.14 11:19
nyír 2 - ESE. 18 perc után: 3-0. Csúnya lesz

További üzenetek

Partnerek
Kattints a logóra!

Hozzászólások
06.08 17:25 - Köszönünk mindent, Dungesz!
Kihalófélben lévő labdarúgó típus megtes...

06.08 17:04 - A 2025 - 2026-os idény értékelése
Jó lesz ez Bálint, csak dolgozni ne kelljen. ...

06.05 18:20 - Köszönünk mindent, Dungesz!
Dungesz számomra az etalon. Mindenkinek így ...

06.03 18:16 - Vörös posztó
Nem! De ne is találgassunk! Elég ha Ő szégy...

06.03 17:29 - Vörös posztó
Tipp: F.B. ???

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Regisztráció

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Table 'egrifc.fusion_new_users' doesn't exist