Eger - Ha feljutna a hevesi csapat, akkor indulna az élvonalban.
Pontelõnnyel vezeti az NB II Keleti-csoportját az Eger és egyre többen vélik úgy, a hevesei csapat juthat fel az élvonalba. Vancsa Miklós ügyvezetõ szerint vállalnák is az NB I-es indulást, amit azért is fontos leszögezni, mert több olyan pletyka is kering, amelyek szerint az egriek vagy a Fáy utcába költöznének, vagy jogot cserélnének a Vasassal akkor, ha az angyalföldiek kiesnének. A találgatásoknak az ad alapot, hogy a tulajdonos Jámbor János és az ügyvezetõ Vancsa Miklós évekig dolgozott együtt a piros-kékeknél, de Simon Antal vezetõedzõ és a játékoskeret döntõ része is Fáy utcai kötõdésû.